Іваньківська громада
Маньківський район, Черкаська область

оголошення про сесію сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Іваньківська сільська рада повідомляє, що 15.03.2018 року в приміщенні сільської ради відбудеться засідання чергової сесії сільської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про внесення змін до рішення сільської ради «Про бюджет об’єднаної громади на 2018 рік.»

2.Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

3.Про дострокове розірвання договору оренди транспортного засобу.

4. Про надання субвенції Маньківській РДА на часткову компенсацію позичальникам, які отримали кредити згідно «Програми підвищення ефективності та зменшення споживання енергоносіїв у Маньківському районі на 2011-2017 роки»

5. Про надання субвенції територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маньківського району

6. Про надання субвенції Маньківській центральній районній лікарні.

7. Про надання  субвенції управлінню соціального захисту населення на виплату компенсації особам, які постійно надають соціальні послуги жителям громади в сумі 14008 грн.

8.Про надання субвенції відділу освіти Маньківської РДА в сумі 1400,00 грн. для оплати послуг з надання пакетів оновлень програмного курсу «КУРС».

9.Про надання субвенції Маньківському відділенню поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області в сумі 15000 грн.

10.Про надання матеріальної допомоги.

11.Земельні питання.